W CIENIU DRZEW: Kobiety i historie PuszczykowaZapraszamy serdecznie w niedzielę 19 maja 2024 do Muzeum Arkadego Fiedlera na spotkanie pt.  W cieniu drzew: kobiety i historie Puszczykowa.
W swobodnej atmosferze, w magicznym Ogrodzie Kultur i Tolerancji rozmawiać będziemy o historii kobiet i poszukiwaniach lokalnych bohaterek. Swoimi przemyśleniami i doświadczeniami podzielą się autorki i edukatorki:  Agnieszka Jankowiak-Maik, Iwona Chmura-Rutkowska i Grażyna Gajewska. 

Po co w ogóle zajmować się historią kobiet?

Jak możemy wykorzystać historie kobiet by inspirować się do działań?  

Co fajnego może z tego dla nas, tropicieli ich losów, wyniknąć?

Z jakimi wyzwaniami kobiety nadal się mierzą oraz jak można je wzmacniać?

Postaramy się znaleźć odpowiedzi na te i inne Wasze pytania.


Zaczynamy o 16:00 i zapewniamy poczęstunek. 

Spotykamy się na dworze - w zależności od pogody zalecamy ciepłe odzienie. 

Projekt organizuje Fundacja Key4Tomorrow - mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. telefon: 668 114 429 www.key4tomorrow.pl


Inicjatywa dofinansowana w ramach projektu „Wzmacniamy Europę SPLOTowymi wartościami” współfinansowanego ze środków Programu Komisji Europejskiej CERV„Obywatele, równość, prawa i wartości” na lata 2021–2027 oraz środków Powiatu Poznańskiego. Patronat nad wydarzeniem objął Burmistrz Miasta Puszczykowo, a matronat - Muzeum Historii Kobiet.