PUSZCZYKOWSKIE SKARBY - OPOWIADACZE HISTORII

Fundacja Key 4 tomorrow serdecznie zaprasza do udziału w projekcie Puszczykowskie Skarby - opowiadacze historii! 

Przed nami podróż do przeszłości - tej dawnej i tej całkiem nieodległej, całe mnóstwo wątków do snucia, opowieści z mchu i paproci, tajemnic pochowanych na dnie starych kufrów i szaf....gotowi? A więc zaczynamy! 

Celem projektu jest wydobycie ciekawych opowieści o przedmiotach, artefaktach, obiektach - zarówno dawnych jak i współczesnych, z puszczykowską scenografią w tle. Może w kufrze na strychu kryje się suknia ślubna prababki, z którą związana jest niecodzienna anegdota? A w szopce pod brezentową plandeką chowa się rower, którym dziadek ledwo zdążył na własne wesele? Przejrzyjmy rodzinne pamiątki, odkurzmy wspomnienia i pozwólmy rzeczom mówić! 

POSZUKAJ PRZEDMIOTU, Z KTÓRYM WIĄŻE SIĘ CIEKAWA HISTORIA Z PUSZCZYKOWEM I OKOLICAMI W TLE 

ZGŁOŚ SWOJĄ OPOWIEŚĆ: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. LUB NA NASZYM PROFILU NA FACEBOOKU KEY 4 TOMORROW 

ZOSTAŃ OPOWIADACZEM: PRZEDMIOTY I ZWIĄZANE Z NIMI HISTORIE OPUBLIKUJEMY, SFILMUJEMY I POKAŻEMY ŚWIATU W FORMIE WYSTAWY! NA ZGŁOSZENIA CZEKAMY DO 31 SIERPNIA 2021 R. 

Projekt dofinansowany został przez Miasto Puszczykowo, Powiat Poznański oraz Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego.